Úvod » AUTODÍLY » MEYLE » MEYLE HD

AUTODÍLY / MEYLE HD

Náhradní díly MEYLE-HD jsou konstrukčně přepracované tak, aby vydržely mnohem déle než jejich originální protějšky. Řada HD (od slova Heavy Duty – vysoká odolnost) zahrnuje více než 560 položek navržených pro použití v tisíci různých modelů vozů. Příznakem „HD“ v čísle dílu můžete velice snadno identifikovat tyto díly v katalozích. Na těchto dílech je také výrazně vyznačené logo „HD“ a na jejich obalech je jakostní pečeť „HD-Quality“.

 

Pro vývoj HD dílů zkoumají naši inženýři v našem hlavním sídle v Hamburku náchylné díly na jejich slabá místa. Spolu s význačnými výzkumnými institucemi a partnery v oblasti technologií jsou pak vyvíjena řešení, která podstatně prodlužují životnost těchto dílů. Celkový systém vozidla nebo jeho částí není nikdy ovlivněn tímto řešením, komfort a funkcionalita jsou vždy plně zachovány - žádné kompromisy - pro zákazníky s nejvyššími požadavky! Ať už si zvolíte kterýkoli díl MEYLE, můžete si být jisti, že v naší společnosti Wulf Gaertner Autoparts AG je kvalita vždy na prvním místě.

Náš cíl je jednoznačný: Naše díly jsou lepší než originální náhradní díly.

Od roku 2002 je naším prvořadým úsilím vylepšování náhradních dílů podléhajícím opotřebení. Naši inženýři pracující v našem ústředí v Hamburku analyzují náhradní díly a vyvíjejí cíleně řešení, která zaručují dlouhodobou životnost a odpovídají nejvyšším požadavkům. Pod prémiovou značkou MEYLE-HD nabízí naše společnost optimalizované náhradní díly z naší vlastní
produkce s vysokým standardem spolehlivosti a dlouhodobé životnosti. Veškeré díly MEYLE jsou podrobeny mnohonásobným jakostním kontrolám a jsou dostupné ve 120 zemích světa. Naši zákazníci se mohou spolehnout na naší vysoce sofistikovanou a spolehlivou logistiku, rychlý a kompetentní zákaznický servis.