Držák stropní UNI LIFT COM 09279

Počet kusů
Cena s DPH: 690 Kč
Cena bez DPH: 570 Kč
skladem

Popis zboží

Univerzální držák určený k montáži na strop garáže, či jiné vhodné místnosti.

Držák funguje na principu kladkostroje a dokáže snadno zvednout střešní boxy, žebříky, lyže, jízdní kola, kajaky a další obdobné rozměrné předměty až do váhy 52 kg a umístit je pod strop místnosti s maximální výškou 4 m.

Montáž držáku se provádí do pevných stropů pomocí šroubů a hmoždinek. Pomocí lana je možné lehce manipulovat se zavěšeným předmětem. Zařízení je vybaveno brzdou, která zabraňuje proklouznutí lana a znemožňuje pád zavěšeného předmětu. Balení navíc obsahuje popruh pro bezpečné uchycení předmětů různých typů a tvarů.

Držák je praktický pomocník pro uskladňování a šetří místo.

Technická data                                                                                                                           nosnost: 52 kg                                                                                                                                max. výška zavěšení: 4 m                                                                                                                  délka lana: cca 15 m                                                                                                                   popruhy:  ano  2 x                                                                                                                          délka popruhu :  cca 230 cm                                                                                                                   typ montáže: na strop                                                                                                                     háky: kovové s gumovým návlekem

Přidat hodnocení

Dosud nebylo vloženo žádné hodnocení.

Tento web používá soubory cookies. Dalším používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá soubory cookies. Dalším používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací